Preloader Close

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa

zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa
ZARZĄDZANIE I ROZWÓJ FIRM

Zarządzanie strategiczne rozwojem – analiza i prognozowanie

Prowadzenie firmy dla postronnego obserwatora wydaje się dość prostym procesem. Wynika to z niewiedzy i nieświadomości istnienia całej masy czynników, które wpływają na ostateczny sukces przedsiębiorstwa. A przecież niejedna firma poniosła porażkę na rynku z powodu nagłego i nieprzewidzianego… rozwoju, który zamiast skalować wartość biznesu, wygenerował narastające problemy organizacyjne, strukturalne i prawne. Tego typu błędów można się jednak ustrzec. YUZU ASSETS wspiera firmy poprzez zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa.

 

Zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa – usługi i wsparcie

 

Sprawne zarządzanie rozwojem przedsiębiorstwa jest procesem trudnym i wielopoziomowym. Nawet doskonały produkt lub usługa nie obroni się na rynku, jeśli nie będzie wsparty dobrze przygotowanym zapleczem organizacyjnym.

 

Oferujemy wsparcie w zarządzaniu na każdym etapie prowadzenia działalności. Wspieramy zarówno początkujących przedsiębiorców, którzy pragną założyć i zorganizować swój biznes od podstaw, jak i funkcjonujące już podmioty borykające się z problemami organizacyjnymi lub poszukujące optymalizacji procesów biznesowych. Doskonale rozumiemy, jak ważne dla rozwoju firmy jest również poprawne zorganizowanie kwestii prawnych.

 

 

 

Komunikacja to klucz do optymalnego modelu funkcjonowania firmy

 

Doświadczenie na tym polu pozwala nam na przygotowanie analizy istniejących norm obowiązującego prawa. Proponujemy i wdrażamy rozwiązania mające na celu spełnienie wszelkich niezbędnych warunków do osiągnięcia optymalnego modelu funkcjonowania firmy. Jako że według naszej oceny współpraca oparta na dialogu przynosi najlepsze efekty, stawiamy w pierwszej kolejności na poprawę komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w firmie, a także omówienie bieżących potrzeb oraz problemów.

 

Wsparcie dla startupów

 

Coraz częściej można spotkać się z pomysłowymi startupami, które szturmują rynek rewolucyjnymi rozwiązaniami. To z reguły małe lub średnie zespoły, które dzięki wiedzy oraz innowacyjnym koncepcjom tworzą produkt albo usługę z ogromnym potencjałem na skalowanie i duży zysk. Ale równie często startupy upadają z powodu błędów w organizacji, dlatego tak ważna staje się usługa zarządzania startupem, wspierana przez naszych specjalistów. Na początkowym etapie działalności ciężko jest także uzyskać niezbędne do zrealizowanie projektu środki. YUZU ASSETS pomoże Ci zatem zdobyć dofinansowanie dla firm.

 

Nie lekceważymy najdrobniejszych zaniedbań

 

Nawet najmniejsze problemy organizacyjne w firmie są przesłanką do zweryfikowania dotychczasowego modelu działalności. Niegroźne z pozoru zaniedbania mogą przerodzić się w poważne przeszkody do zdrowego funkcjonowania firmy. Poważniejsze uchybienia mogą natomiast prowadzić przedsiębiorstwa na granicę upadku – w takich sytuacjach przychodzimy naszym klientom z pomocą poprzez zarządzanie kryzysowe.