Preloader Close

Pomoc w sprzedaży nieruchomości

pomoc w sprzedaży nieruchomości
NIERUCHOMOŚCI

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, zabezpieczenie i negocjacje

Przeprowadzenie sprzedaży nieruchomości to złożona procedura, dlatego służymy klientom doświadczeniem i wiedzą naszych ekspertów. Świadczymy szeroki zakres usług dla właścicieli mieszkań, domów, lokali użytkowych i gruntów. Zajmujemy się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży, zabezpieczamy klientów pod kątem prawno-finansowym i pomagamy w uzyskaniu satysfakcjonującej ceny nieruchomości. Współpraca z YUZU ASSETS to nie tylko większa szansa na szybsze znalezienie zainteresowanych zakupem, ale również wyższy zysk z transakcji.

 

Remonty nieruchomości, home staging, weryfikacja rynku


Przeprowadzamy
remonty nieruchomości, aby nadać im atrakcyjny wygląd i zwiększyć ich wartość. W naszej ofercie jest także home staging, czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu poprzez atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które pokreśli jego charakter. Taki zabieg skutkuje zwiększeniem zainteresowania potencjalnych klientów, przyśpieszeniem sprzedaży lub wynajmu, a także podniesieniem ceny nieruchomości. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi i projektantami wnętrz gwarantujemy perfekcyjne efekty zleconych nam prac. Prowadzimy również weryfikację rynku nieruchomości – na jej podstawie przygotowujemy atrakcyjne oferty, które zwiększają szansę na szybką sprzedaż nieruchomości po korzystnej dla klienta cenie.

 

Zabezpieczenie transakcji od strony prawnej i finansowej

 

Sprzedaż nieruchomości pociąga za sobą szereg złożonych formalności. Kompleksowa obsługa YUZU ASSETS przekłada się na gwarancję zabezpieczenia transakcji od strony prawnej i finansowej. Chronimy tym samym interesy naszych klientów przed wszelkimi ryzykami.

Świadczona przez nas pomoc w sprzedaży mieszkania, domu czy działki bazuje na wieloletnim doświadczeniu naszych ekspertów w branży nieruchomości. Sprawdzamy stan prawny nieruchomości, przygotowujemy umowy kupna/sprzedaży, opiniujemy je i omawiamy z klientem, wreszcie dbamy o synchronizację wszystkich terminów, a także o kwestie finansowania.

 

Wynegocjowanie ceny według oczekiwań klienta

 

Dzięki dużemu rozeznaniu na rynku nieruchomości pomagamy w negocjacji ceny według oczekiwań klienta – z naszym udziałem transakcja może przynieść jak najwyższe zyski. Nasze działania pozwalają na zwiększanie wartości mieszkań, domów, lokali i gruntów należących do klientów. Optymalne przygotowanie nieruchomości oraz świadczona przez nas pomoc w negocjacjach przekładają się na korzystną cenę sprzedaży. W YUZU ASSETS dbamy o to, aby warunki umowy były satysfakcjonujące dla każdej ze stron – sprzedającego i kupującego.