Preloader Close

Kosztorys budowlany

kosztorys budowlany
INŻYNIERIA I BUDOWNICTWO

Kompleksowe kosztorysy budowlane

Kosztorys budowlany to jeden z najważniejszych dokumentów w całym procesie inwestycyjnym. Odpowiednio przygotowany kosztorys pozwala wstępnie oszacować koszty inwestycyjne i jest niezwykle przydatny dla inwestora starającego się o kredyt w banku.

 

Dlaczego kosztorys budowlany jest niezbędny?

 

Każda inwestycja budowlana jest ściśle związana z przeznaczeniem sporej kwoty pieniędzy na materiały, logistykę zezwolenia, a także wykonawstwo. Kosztorys inwestycyjny jest niezbędny, bo daje możliwość zaoszczędzenia sporej sumy pieniędzy. Jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji kosztorys określa całkowity koszt wykonania robót, z uwzględnieniem wydatków przeznaczonych na poszczególne etapy budowy. Opracowanie kosztorysu pozwala na przeanalizowanie nakładów finansowych różnych wariantów rozwiązań budowlanych, a dodatkowo – uzupełnia braki w projekcie budowlanym.

 

Kosztorysy budowlane z YUZU ASSETS

 

Dokumentację niezbędną do przygotowania kosztorysu można przygotować samodzielnie, ale najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów. Oferujemy fachową pomoc przy sporządzaniu kosztorysów i wycenie prac budowlanych. Powierzając nam wycenę projektów, klient otrzymuje rzetelne informacje w zakresie aktualnych kosztów wykonania robót budowlanych. Ponadto kosztorys zawiera średnie ceny zakupu materiałów, które są potrzebne do realizacji inwestycji. Kosztorys inwestycyjny wykonujemy na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia.

 

Pomoc w uzyskaniu dotacji

 

Kosztorys budowlany można dołączyć do wniosku o dofinansowanie w różnych instytucjach. Pomożemy przygotować skuteczny wniosek, uzyskać dofinansowanie z funduszy unijnych, rozliczyć środki oraz nadzorować realizację przedsięwzięcia.