Preloader Close

Zespół

Załogę naszej firmy tworzą specjaliści z zakresu technologii, finansów, inżynierowie, ale również przedsiębiorcy, inwestorzy. Biznes to dla nas bowiem nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Jesteśmy ludźmi pracującymi z pasją, którzy inwestują swój czas i energię w nieustanne poszerzanie wiedzy oraz zdobywanie nowych doświadczeń. Zespół YUZU ASSETS w pełni uzupełnia się zawodowo, poprzez łączenie różnego rodzaju kompetencji. Za cel stawiamy sobie wsparcie inwestora w zarządzaniu portfelem inwestycyjnym, mądre i efektywne lokowanie środków finansowych oraz zwiększenie sprzedaży. Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować indywidualne podejście do potrzeb klientów, szybkość reakcji na ciągle zmieniający się rynek oraz nowoczesne rozwiązania marketingowe. Jako zespół zdefiniowaliśmy podejście do kwestii, jaką jest doradztwo inwestycyjne, które w naszym wykonaniu opiera się w głównej mierze na partnerstwie. Brak stabilizacji gospodarczej utrudnia podejmowanie właściwych decyzji biznesowych, społeczeństwo traci też poczucie bezpieczeństwa finansowego. To nie czas i nie miejsce na solową rozgrywkę. Partnerska relacja z klientami sprawia, że przy współpracy z YUZU ASSETS są oni w stanie szybko, bezpiecznie i z pełną świadomością wyboru zabezpieczyć i powiększyć swój kapitał.

Maciej Oleba

Specjalista d.s. przetargów Czytaj więcej »

Maciej Oleba

Specjalista ds. E-commerce i Przetargów
Zamknij »

Od wielu lat związany z branżą e-commerce, marketingiem i sprzedażą. Stworzył wiele startupów i pomagał w ich rozwoju. Był prezesem Fundacji Kamering działającej na rzecz bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa (www.kamering.pl), a także twórcą marki InFinance zajmującej się kompleksowym doradztwem finansowym. Miał znaczący wkład w założenie agencji marketingowej yourtime.is (od kilku lat na rynku międzynarodowym).


Obecnie jest konsultantem w Dream Island – międzynarodowej inicjatywie artystyczno-lifestylowej, która oferuje wsparcie niszowym twórcom. Specjalizuje się w przetargach międzynarodowych. W działaniach biznesowych przyświeca mu myśl Henry'ego Forda: „Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej

Michał Herman

Michał Herman

Wiceprezes Zarządu Czytaj więcej »

Michał Herman

Wiceprezes Zarządu
Zamknij »

Absolwent Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych (specjalność Mechatronika Pojazdów). Michał od 8 lat związany jest z przemysłem, odpowiedzialny był zarówno za konstrukcje specjalne, opracowywanie dokumentacji czy nadzór nad wdrażaniem kompletnych linii technologicznych. Jego specjalnością są nietypowe rozwiązania oraz innowacyjne podejście do automatyzacji procesów. Prowadził audyty techniczne, które były nastawione na zoptymalizowanie energii i kosztów utrzymania produkcji. Jego pasją jest szeroko rozumiana technika. Przewagę rynkową daje mu świeże spojrzenie i zmysł techniczny. Na swoim koncie poza projektami dla przemysłu ma również budowę wielu ciekawych urządzeń, np. symulatora motocykla. Równolegle do doświadczenia w przemyśle, Michał zdobywał doświadczenie w środowisku starupowym. Był odpowiedzialny za współtworzenie startupu, który odniósł jeden z największych sukcesów na platformie crowdfoundingowej.

Jakub Olejniczak

Jakub Olejniczak

Inwestor i założyciel Czytaj więcej »

Jakub Olejniczak

Stanowisko
Zamknij »

Marzyciel, którego życie i biznes nauczyły twardo stąpać po ziemi. Kiedy zaczął wygrywać pierwsze castingi do reklam, odkrył, że o wiele bardziej spełnia się przy produkcji reklam. Przygodę z handlem zaczynał od kameralnych stoisk z pamiątkami nad morzem. Zapalony sportowiec, który nigdy się nie poddaje, a wywodzące się z tej pasji mindset i zaangażowanie przenosi na swoje projekty.


Od 10 lat tworzy Dream Island – międzynarodową inicjatywę artystyczno-lifestylową, która oferuje wsparcie niszowym twórcom i nieodkrytym przez rynek artystom reprezentującym najróżniejsze dziedziny kultury, sztuki i sportu (moda, rękodzieło, sztuka użytkowa, film, muzyka, sztuki plastyczne, sporty ekstremalne i wiele innych). Twórca wielu startupów, m.in. Lion's Legal, Center Solutions, yourtime.is czy Dream Island. Od wielu lat działa jako inwestor, pośrednik i sprawny zarządca w branży nieruchomości. Nieustannie szuka najbardziej optymalnych połączeń tradycyjnego biznesu z nowymi technologiami. Entuzjasta i propagator blockchaina.


W życiu wyznaje zasadę, że to pasja rodzi profesjonalizm. Nie znosi łatwizny. Inspiruje się determinacją Michaela Jordana i kreatywnością Walt Disneya. Słowa tego ostatniego „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” stanowią życiowe motto Jakuba.

Adam Perdyon

Adam Perdyon

Dyrektor Generalny Czytaj więcej »

Adam Perdyon

Dyrektor generalny
Zamknij »

Absolwent trzech czołowych warszawskich uczelni. Swoją pasję do nieruchomości zapoczątkował na drugim roku studiów, kiedy dokonał transakcji pierwszej nieruchomości. Przez kilka lat związany z branżą budownictwa oraz nadzorowania nad nowo powstającymi inwestycjami. W swojej karierze zawodowej odpowiadał za dwudziestoosobowy zespół marketingowy, dzięki któremu doświadczył, że praca z drugim człowiekiem, szacunek i wzajemne zrozumienie jest kluczem do obopólnego sukcesu zawodowego. Należy do osób, które swoją pracę wykonują ze szczególną starannością, kierując się zasadą ochrony interesów swoich klientów, zasadami etyki zawodowej oferując przy tym pomoc w sprawach formalno- prawnych. Do każdej sprawy podchodzi w sposób indywidualny i konkretny. Rzetelnie rozwiązuje nawet te najtrudniejsze sytuacje związane z nieruchomościami. W życiu wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ciągły optymista. Fascynat innowacyjnych technologii, designu użytkowego oraz projektowania wnętrz. Do tego należy dodać przedsiębiorcze podejście do życia, nastawienie na osiąganie celów i stałą gotowość do poszerzania własnej wiedzy.

Aleksander Sławiński

Aleksander Sławiński

Inżynier Budownictwa Czytaj więcej »

Aleksander Sławiński

Inżynier Budownictwa
Zamknij »

Aleksander z wykształcenia jest inżynierem budownictwa, ma przeszło 10-letnie doświadczenie w wykonawstwie oraz ponad 5-letni staż pracy w Nadzorze Inwestorskim oraz Konsultingu. W swojej karierze zawodowej m.in. występował jako kierownik budowy, realizował i zarządzał projektami, przeprowadzał kontrole jakości i finansów budynków biurowych, hal magazynowych, jak również inwestycji mieszkaniowych. W YUZU ASSETS zajmuje stanowisko Dyrektora Technicznego.

Kluczowe kompetencje:
- zarządzanie projektem
- znajomość technologii i organizacji procesu budowlanego
- kosztorysowanie
- uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w nieograniczonym zakresie
- kontrola kosztów w procesie budowlanym
- praktyczna znajomość procedur przetargowych
- umiejętność wykonania opracowań inżynierskich

Obecnie reprezentuje interesy inwestorów jako Inspektor Nadzoru Inwestorskiego lub PM. Jest rzetelny i potrafi współdziałać ze wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego na każdym stanowisku.

Beata Lipska

Beata Lipska

Ekspertka ds. Optymalizacji Procesów Czytaj więcej »

Beata Lipska

Ekspertka ds. Optymalizacji Procesów
Zamknij »

Ekspertka ds. optymalizacji procesów. Organizacją i rozwojem sprzedaży zajmuje się od ponad 20 lat. Doświadczenia zawodowe zdobywała m.in. w wymagającej i bardzo szybko rozwijającej się branży telefonii mobilnej, a także branży medycznej, gdzie zarządzała strukturami sprzedażowymi B2C oraz sieciami partnerskimi B2B rozproszonymi w całej Polsce.


Główny cel, jaki zawsze przyświecał jej pracy, to podnoszenie efektywności i ciągłe usprawnianie działań oraz procesów skierowanych na eliminację wszelkiego marnotrawstwa. Tym kieruje się również przez ostatnie 5 lat, odkąd zajęła się doradztwem biznesowym dla firm. Specjalizuje się w audytach sprzedaży i pomiarze efektywności procesów biznesowych, dostosowaniu i optymalizacji procesów oraz struktur sprzedażowych do celów strategicznych organizacji.


W pracy najważniejsi są dla niej ludzie, bo bez sprawnie działającego zespołu, współpracy i komunikacji osiąganie celów staje się niemożliwe. Jej wielkimi pasjami są psychologia i coaching – wiedza i doświadczenie zdobyte na tych polach pozwalają jej rozwijać ludzi i wspierać zespoły w pokonywaniu ograniczeń. Wierzy w team spirit i siłę zespołu: bo razem wszystko da się zrobić.

Agata Blichewicz

Agata Blichewicz

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu Czytaj więcej »

Agata Blichewicz

Menedżer ds. Rozwoju Biznesu
Zamknij »

Poliglotka, urodzona organizatorka i pasjonatka rozwijania biznesów. Specjalistka od prowadzenia zdalnego biura i zarządzania rozproszonymi zespołami. Pracowała nad projektami z branży eventowej, szkoleniowej, handlu międzynarodowego, doradztwa biznesowego, zrównoważonego rozwoju, gospodarki obiegu zamkniętego, a ostatnio również fintechowej. Realizuje się tam, gdzie trzeba zadbać o wiele aspektów prowadzenia projektu – począwszy od kontaktu z klientem, przez budowanie i zarządzanie zespołem i marketing internetowy. Każde spotkanie jest dla niej potencjalną okazją do nawiązania współpracy. Ma talent networkingowy i matchmakingowy. Nieustannie się szkoli i zaraża innych swoim optymizmem. Przez około 3 lata pomagała rozwinąć Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na wynajem „Mieszkanicznik". Wtedy poszerzyła swoją wiedzę w tematyce nieruchomości. Aktualnie łączy tę pasję z zainteresowaniem technologią blockchain wspierając start-up oferujący platformę do tokenizacji aktywów, t.j. np. nieruchomości, energia, infrastruktura, czy udziały w firmie. W YUZU ASSETS jest odpowiedzialna za kontakty z inwestorami (zagranicznymi).

Anna Och

Anna Och

Specjalistka ds. Funduszy Unijnych Czytaj więcej »

Anna Och

Specjalistka ds. Funduszy Unijnych
Zamknij »

Specjalistka w dziedzinie pozyskiwania finansowania w formie dotacji z Unii Europejskiej. Ma kilkanaście lat doświadczenia i wiele udanych projektów na koncie. Dotacje, w których pozyskaniu bierze udział, to najczęściej dofinansowania dla podmiotów realizujących szereg projektów z zakresu inwestycji, badań, rozwoju, a nawet zabezpieczenia praw dotyczących własności intelektualnej. Oprócz tego zajmuje się tematyką funduszy inwestycyjnych oraz pomocą w zakresie VC/PE. Anna Och pomoże Ci w uzyskaniu dotacji unijnej m.in. dla:


- projektów modernizacyjnych przedsiębiorstw, dzięki którym będą one mogły wprowadzić nowe produkty i usługi,
- firm zainteresowanych budową zakładu usługowego lub przemysłowego,
- podmiotów zajmujących się realizacją inwestycji w zakresie ochrony środowiska,
- firm zajmujących się badaniami prototypowymi,
- projektów inwestycji cyfrowych i informatycznych,
- podmiotów zainteresowanych inwestowaniem w instalacje fotowoltaiczne i ich rozwój.


Jak sama o sobie mówi, bardzo często się uśmiecha, a pogodą ducha potrafi natchnąć każde otoczenie. W pracy kieruje się ideą, że jakość jest znacznie ważniejsza niż cena.