Preloader Close

Inwestycje

Zainwestujemy w Twój startup!


Jesteś młodym przedsiębiorcą, a Twoja firma dopiero rozpoczyna swoją przygodę na rynku? Trafiłeś idealnie! Inwestowanie w startupy to nasza domena, a wsparcie YUZU ASSETS nie ogranicza się jedynie do pozyskania wymaganego kapitału. Oferujemy pomoc na wielu kluczowych dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa płaszczyznach. Łączymy usługi doradztwa inwestycyjnego, prawnego oraz księgowego, co pozwala nam na kompleksową obsługę najbardziej wymagających klientów.
Zarządzanie startupem to zadanie wymagające doświadczenia i odpowiedzialności, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej firmy posiadającej praktyczną wiedzę i specjalistów w tym zakresie. Przekonaj się, że zespół YUZU ASSETS to najlepszy wybór.

inwestowanie w startupy

Inwestowanie w startupy – co zapewniamy?

  • Finansowanie – inwestujemy kapitał własny, kupujemy udziały, jak również pomagamy w znalezieniu zewnętrznego inwestora, który zaproponuje naszemu klientowi optymalne warunki współpracy.

  • Obsługa prawna – zapewniamy stały kontakt z naszym działem prawnym. W biznesie jak w życiu: lepiej zapobiegać, niż leczyć. Dlatego podejmowanie działań prewencyjnych jest znacznie skuteczniejsze od rozwiązywania problemów wtedy, gdy stają się one realnym zagrożeniem dla przedsiębiorstwa.

  • Administracja – pozornie nie wydaje się czymś skomplikowanym ani szczególnie istotnym, lecz sukces nowoczesnego przedsiębiorstwa zależy m.in. od tego, czy właściwe informacje dotrą w odpowiednim czasie we właściwe miejsce.

  • Pomoc księgową – specjalizujemy się w optymalizacji podatkowej. Przygotowujemy dokumenty i kontaktujemy się z urzędami w imieniu klienta, oszczędzając jego czas i pieniądze.

  • Biznesplan – pomagamy stworzyć kompletny, realny biznesplan, który mapuje cele inwestycji klienta oraz weryfikuje zamierzenia w trakcie ich realizacji.

  • Marketing – jeden z najważniejszych kroków dla startupu, który pozwala zamienić nieszablonową wizję w realny sukces biznesowy. Oferujemy pomoc w budowie działu marketingowego w firmie, szkoleniu pracowników oraz wspieramy sprzedaż poprzez własne kanały dystrybucji.

  • Pozyskiwanie klientów i rynków zbytu – stali klienci to za mało. Stagnacja w biznesie oznacza regres. Aby Twoja firma mogła się rozwijać, musisz zadbać o regularne zdobywanie nowych rynków. Pomagamy w pozyskiwaniu klientów przy użyciu sprawdzonych oraz innowacyjnych narzędzi.

  • Doradztwo inwestycyjne – obawiasz się nowych inwestycji lub nie jesteś pewien ich słuszności? Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie – dokonamy pełnej analizy, wskażemy mocne strony inwestycji oraz potencjalne ryzyka.

  • Tokenizacja – rynek pozwala dziś tokenizować wszelkiego rodzaju aktywa, obniżając koszty ich transferu. Wraz z rozwojem i adaptacją technologii blockchain potencjał tokenów rośnie. Przedstawiamy klientom „jak to działa” i dlaczego warto.

Nieruchomości

Oferujemy pełne wsparcie podczas sprzedaży, zakupu oraz komercjalizacji ziemi.

Inżynieria i budownictwo

Weryfikujemy stan techniczny i doradzamy na każdym etapie realizacji inwestycji.

Czytaj więcej

Zarządzanie i rozwój firm

Zarządzamy w kryzysie, wspieramy startupy oraz tworzymy biznesplany.

Czytaj więcej

Eventy i gastronomia

Pomagamy w ogłoszeniu upadłości, przeprowadzamy restrukturyzacje firm.

Czytaj więcej

Kryptowaluty

Pomagamy i uczymy inwestować w kryptowaluty. Zapewniamy wsparcie prawne i księgowe.

Czytaj więcej

Fotowoltaika

Zajmujemy się doradztwem oraz inwestowaniem w odnawialne źródła energii.

Czytaj więcej