Preloader Close

O nas

KIM JESTEŚMY?

Stawiamy na wiedzę
i doświadczenie

YUZU ASSETS skupia w jednym miejscu grupę doświadczonych ekspertów, z których każdy jest asem w swojej dziedzinie – posiada wiedzę, doświadczenie i udokumentowane dokonania. Jesteśmy drogowskazem dla tych, którzy szukają możliwości mądrego zarządzania, dywersyfikacji portfela i powiększania swoich aktywów. Wskazujemy kierunki ekonomiczno-biznesowe, dzięki którym zbudujesz store of value, co pozwoli Twojemu kapitałowi uzyskać i zachować w przyszłości siłę nabywczą. Nasze trzy główne filary to: pośrednictwo, inwestycje oraz zarządzanie.

  • Misja
  • Strategia
  • Wartości

Widmo nadchodzącego kryzysu gospodarczego, bankructw i nieudanych inwestycji stało się dla nas inspiracją, a zarazem siłą sprawczą, aby stworzyć YUZU ASSETS. Niezwykle istotne z punktu widzenia aktualnych warunków biznesowych jest mądre inwestowanie. Analizując sytuację na rynku, wskazujemy kierunki inwestycji, dzięki którym zdobędziesz poczucie finansowego bezpieczeństwa bez względu na to, co przyniesie przyszłość.

Czytaj więcej

Zajmujemy się komplementarnie inwestycjami naszych klientów w Polsce i za granicą – od nieruchomości, przez kryptowaluty, odnawialne źródła energii, aż po tworzenie dochodowych startupów. Koncepcję działania opieramy na przedstawianiu możliwości. Fundamentalne cele naszych działań to dywersyfikacja i zabezpieczenie interesów klienta bez względu na okoliczności oraz maksymalizacja zysków, która powinna być jednym z najważniejszych elementów strategicznych każdej firmy.

Czytaj więcej

YUZU ASSETS to firma dla ludzi, którzy chcą dywersyfikować swój kapitał i poszukują możliwości, aby mądrze i bezpiecznie zarządzać swoim biznesem. Pomożemy Ci mądrze inwestować, sprawnie zarządzać zasobami, zabezpieczyć się na wypadek kryzysu. Podpowiemy, jak dokonać dywersyfikacji i alokacji kapitału oraz jak zwiększyć sprzedaż. Nie czekaj na to, aż świat pójdzie naprzód, zostawiając Cię z kurczącym się kapitałem i pieniędzmi, które nieustannie tracą na wartości. Nie pozwól, aby prześcignął Cię rynek. Bądź silny, zdecydowany, odpowiedzialny i przewidujący.

Czytaj więcej
yuzu assets

Oszczędzaj i inwestuj

Masz pytania? Zadzwoń
+48 515 555 302
GLOBALNE WYZWANIA & ROZWÓJ

Poznaj obszary naszego działania

Stany Zjednoczone

Panama

Wielka Brytania

Polska

Indonezja

0

Specjalistów

0

Zakończone projekty

0

Partnerów biznesowych

0

Rynków zbytu

Dowiedz się, w czym możemy Ci pomóc

ZESPÓŁ YUZU ASSETS

Nasi specjaliści