Preloader Close

Eventy i gastronomia

eventy i gastronomia
EVENTY I GASTRONOMIA

Wsparcie dla branży eventowej i gastronomii

Eventy i gastronomia to branże, w których odpowiednio skalkulowane decyzje są kluczem do sukcesu i stałego rozwoju. To dlatego powierzenie swojego losu specjalistom może okazać się wybawieniem dla przedsiębiorstwa, które zmaga się ze specyfiką tego rynku i ogromną konkurencją. Przygotowujemy indywidualne rozwiązania pod konkretne rodzaje działalności i problemy, z jakimi akurat boryka się aktualnie firma.


Eventy i gastronomia – nasze usługi

 

Opracowujemy strategię marki, źródła finansowania biznesu oraz opisujemy wszystko, co związane z działalnością obiektu. Zajmujemy się planowaniem oraz realizacją działań marketingowych. Organizacja eventów wraz z wykonaniem kosztorysu imprezy to dla nas – nomen omen – bułka z masłem. Jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednie procedury i strukturę organizacyjną oraz zoptymalizować inwestycję tak, aby generowała jak najwyższe zyski. Organizujemy szkolenia pracowników, specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie oraz przeprowadzamy warsztaty stanowiskowe i menedżerskie. Podpowiadamy, jak utrzymać i pozyskać nowych dostawców, kontrahentów, klientów oraz pracowników.

 

 

Przygotowanie projektów komercyjnych

 

Posiadamy doświadczenie i możliwości, które pozwalają na przygotowanie konceptu dla obiektów gastronomicznych i rekreacyjnych w pełnym zakresie, jak również wprowadzenie go w życie. Gwarantujemy najwyższą jakość projektów, które są w 100% dopasowane do założeń biznesowych klienta. Wykonujemy biznesplan uszyty na miarę inwestora i lokalizacji. Przeprowadzamy klienta przez kolejne etapy procesu komercjalizacji danego obiektu i przygotowujemy plan doboru najemców.


Audyty lokali i optymalizacja funkcjonalności inwestycji


Przeprowadzamy
profesjonalne audyty lokali działających w branży gastronomicznej i eventowej. Wskazujemy przyczynę spadku dochodów, zainteresowania klientów oraz pomagamy odnaleźć źródło wzrostu kosztów działalności. Wskazujemy mocne i słabe strony lokalu. Na ich podstawie wykonujemy fachowe projekty technologiczne, które mają na celu ulepszenie funkcjonalności lokalu. Pomagamy w rozpoczęciu współpracy z sieciami gastronomicznymi na podstawie umów licencyjnych. Udzielamy wsparcia w budowaniu sieci franczyzowej. Ponadto podpowiadamy, jak wykorzystać franczyzę w rozwoju biznesu i odnieść jednocześnie sukces rynkowy.