Preloader Close

Komercjalizacja nieruchomości

Komercjalizacja nieruchomości
KOMERCJALIZACJA NIERUCHOMOŚCI

Zarządzanie, doradztwo i sprzedaż

Inwestycja w nieruchomości jest obecnie jedną z najpopularniejszych form lokowania kapitału. To bardzo dobre rozwiązanie umożliwiające „przechowanie” pieniędzy w trudnych czasach, ponieważ nieruchomości są odporne na działanie inflacji. Inwestowanie w zakup nieruchomości to pierwszy krok, kolejnym może być komercjalizacja nieruchomości.

 

Wycena nieruchomości komercyjnych

 

Trafna inwestycja w nieruchomość to przede wszystkim jej zakup po dobrej cenie. W celu weryfikacji konkretnej oferty trzeba przeanalizować wszystkie cechy fizyczne i ekonomiczne, a czasem także instytucjonalne interesującej nas działki lub budynku. Polecamy skorzystanie z naszych usług, ponieważ odpowiednia wycena jest wypadkową wiedzy, znajomości rynku oraz doświadczenia. Warto pamiętać, że trafna wycena nieruchomości jest podstawowym czynnikiem definiującym zwrot inwestycji.

 

Przygotowanie transakcji (prawnie i księgowo)

 

Po fachowej wycenie działki i dojściu do porozumienia z jej właścicielem odnośnie kwoty odstępnego, bardzo istotnym elementem jest bezbłędne stworzenie umowy. Komercjalizacja nieruchomości to inwestycja opiewająca najczęściej na ogromne sumy pieniędzy, dlatego każdy krok musi być rozważny i przemyślany. Fachowa pomoc w przygotowaniu transakcji pod kątem prawnym i księgowym jest zatem nieoceniona. YUZU ASSETS oferuje usługi również w tym zakresie, chroniąc swoich klientów przed niekorzystnymi warunkami i pułapkami formalnymi transakcji.

 

Opieka YUZU ASSETS to gwarancja poczucia bezpieczeństwa

 

Każda osoba korzystająca z naszych usług zyskuje pełny plan działań oraz precyzyjne informacje o tym, „co, kiedy i w jaki sposób zrobić”. Nasi klienci ani na moment nie pozostają sami podczas przebiegu całego procesu inwestycyjnego. Opieka ekspertów gwarantuje poczucie bezpieczeństwa w trakcie zakupu oraz komercjalizacji nieruchomości. Często zdarza się, że zadowoleni klienci pozostają z nami w kontakcie nawet po zakończeniu projektu.