Preloader Close

Consulting

Jest takie powiedzenie: „obyś żył w ciekawych czasach” – to angielskie tłumaczenie tradycyjnej chińskiej klątwy. Nam się to właśnie przydarzyło. Żyjemy w czasach, w których trudno przewidzieć, co przyniesie jutrzejszy dzień, a snucie dalekosiężnych planów przypomina loterię wysokiego ryzyka. Brak stabilizacji gospodarczej utrudnia podejmowanie właściwych decyzji biznesowych, a społeczeństwo traci poczucie bezpieczeństwa finansowego. Świat przyspiesza, rynki szaleją, a tempo zmian jest coraz bardziej dynamiczne, nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa.

 

Aktywność biznesowa na współczesnym rynku to dziś wyzwanie dla mocnych i odpornych. Największe zagrożenia są bowiem ukryte głęboko, często zamaskowane (np. przez nieuczciwą politykę rządów albo manipulacje rynkowe) i objawiają się dopiero w sytuacjach kryzysowych. W obecnych realiach nawet do prowadzenia małego przedsiębiorstwa potrzebny jest dobry księgowy i solidna obsługa prawna, zaś w przypadku dużych inwestycji niezbędny staje się silny, sprawdzony, kompetentny zespół. YUZU ASSETS skupia w jednym miejscu grupę ekspertów, z których każdy posiada wiedzę, doświadczenie i udokumentowane dokonania w swojej dziedzinie.

 

Zarządzanie i rozwój przedsiębiorstwa wiąże się bowiem z wielką odpowiedzialnością, wysokimi kompetencjami, wymaga też jednak odwagi i determinacji. Doradztwo biznesowe YUZU ASSETS obejmuje pełen pakiet działań mających na celu obiektywne i optymalne wsparcie klienta po wcześniejszej analizie i prawidłowym rozpoznaniu problemów, wskazanie skutecznych rozwiązań z zakresu planowania, zarządzania i biznesu, a także określenie nowych możliwości rozwoju firmy oraz bezpieczne i płynne wprowadzenie zmian.

audyt sprzedaży

Audyt sprzedaży

Oceniamy efektywność aktualnych działań sprzedażowych oraz usprawniamy procesy biznesowe w celu zwiększenia przychodu.

doradztwo inwestycyjne

Audyt przedsiębiorstwa

Wykonujemy audyty finansowe i procesowe. Badamy efektywność działań oraz wskazujemy elementy w firmie wymagające poprawy.

tworzenie biznes planu

Tworzenie biznesplanów

Opracowujemy biznesplany, uwzględniając sytuację finansową, wizję i misję planowanego przedsięwzięcia.

optymalizacja kosztów

Optymalizacja kosztów

Przeprowadzamy szczegółową analizę kosztów. Pomagamy przedsiębiorstwom na każdym etapie procesu optymalizacji.

analiza rynku i konkurencji

Analiza rynku

Monitorujemy konkurencję oraz podejmowane przez nią działania sprzedażowe. Gwarantujemy wsparcie prawne i merytoryczne.

outsourcing sprzedaży

Outsourcing sprzedaży

Oferujemy wsparcie sprzedaży i procesów sprzedażowych, obniżając koszty działalności. Zwiększamy efektywność i wydajność firmy.

zarządzanie kryzysowe

Zarządzanie kryzysowe

Diagnoza sytuacji finansowej firmy. Przemodelowanie strategii pod nowe warunki rynkowe. Optymalizacja wydatków. Odzyskanie stabilności finansowej.

restrukturyzacja przedsiębiorstwa

Restrukturyzacja firm

Chronimy firmy przed upadłością oraz działaniem wierzycieli. Wprowadzamy konieczne zmiany i odbudowujemy relacje z kontrahentami.

zarządzanie startupem

Wsparcie startupów

Pomagamy sprzedawać innowacyjne idee. Tworzymy biznesplany, analizujemy rynek, wspomagamy marketing, szkolimy zespoły. Obsługujemy tokenizację.

Zapytaj o szczegóły

Jeżeli chcesz poznać więcej informacji dotyczących oferowanych
przez nas usług, zadzwoń lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
0

Specjalistów

0

Zakończone projekty

0

Partnerów biznesowych

0

Rynków zbytu