Preloader Close

Harmonogram prac budowlanych

harmonogram prac budowlanych
INŻYNIERIA I BUDOWNICTWO

Pełna kontrola nad przebiegiem robót

Budowa domu to proces skomplikowany, wieloetapowy i niebywale angażujący. Aby przebiegał bezproblemowo i korzystnie pod względem finansowym, niezbędne jest odpowiednie zaplanowanie wszystkich etapów budowy. Harmonogram prac budowlanych daje możliwość pełnej kontroli przebiegu robót. Zawiera wszystkie niezbędne informacje, bez których prawidłowe i optymalne prace są niemożliwe.

 

To dokument, który nakłada na wykonawcę obowiązek rzetelnego zakończenia prac i sfinalizowania całości inwestycji. Taki harmonogram jest użyteczny wyłącznie wtedy, kiedy jest na bieżąco korygowany, określany jest w nim rzeczywisty postęp prac oraz wszelkiego rodzaju opóźnienia, które mają wpływ na terminową realizację. Dzięki harmonogramowi inwestor jest w stanie przewidzieć termin zamówienia potrzebnych materiałów oraz zaplanować przybycie ekipy wykonawcze. Co więcej, oprócz kwestii finansowych, dobrze przygotowany harmonogram robót budowlanych pozwala na racjonalną ocenę czasu oddania gotowego budynku do użytku.

 

Harmonogram prac budowlanych z YUZU ASSETS

 

Zapewniamy kompleksową, a zarazem profesjonalną obsługę, koordynujemy roboty budowlane na wszystkich etapach. Oferowany przez nas harmonogram prac budowlanych uwzględnia kolejność robót oraz przygotowanie do następnych etapów inwestycji. Obejmuje wytyczne w zakresie czasu pracy, ilości ekip, rodzaju sprzętu oraz wszystkich wydatków na materiały. Ponadto dbamy o dobór i terminowe dostawy materiałów.

 

Co zawiera wykonany przez nas harmonogram?

 

Bazując na przygotowanej dokumentacji projektowej, kosztorysie i uwagach inwestora, tworzymy harmonogram wykonywania prac wraz z terminami zakończenia poszczególnych etapów przedsięwzięcia. Analityczna część harmonogramu zawiera zestawienie wszystkich etapów prac, które zostały przewidziane w projekcie. Przygotowujemy również graficzne modele przeprowadzenia inwestycji, które obrazowo przedstawiają poszczególne etapy realizacji.