Preloader Close

Wsparcie przy zakupie nieruchomości

wsparcie przy zakupie nieruchomości
NIERUCHOMOŚCI

Kompleksowa pomoc przy zakupie nieruchomości

Kupno nieruchomości to nie tylko spory wydatek – to również wiele ważnych decyzji, które pociągają za sobą rozmaite konsekwencje. Aby dobrać najlepszą ofertę spośród aktualnie dostępnych na rynku, potrzebna jest gruntowna wiedza finansowa, techniczna i prawna. Eksperci z YUZU ASSETS udzielają pełnego wsparcia na każdym etapie zakupu nieruchomości: mieszkania, domu, lokalu użytkowego bądź działki.

 

Zabezpieczenie transakcji prawno-finansowej

 

Przed zakupem nieruchomości należy wybrać optymalną formę finansowania i sprawdzić kwestie prawne – status prawny nieruchomości oraz zapisy umowy kupna/sprzedaży. Aby przeprowadzenie transakcji prawno-finansowej było jeszcze prostsze, zajmujemy się wszystkimi aspektami związanymi z zakupem. Doradzamy przy wyborze najbardziej opłacalnych metod finansowania, kontrolujemy informacje znajdujące się w księgach wieczystych i opiniujemy umowy.

 

Zapewniamy wsparcie techniczne i geodezyjne

 

Nabywcy nieruchomości często są narażeni na niebezpieczeństwo związane z zakupem lokalu lub gruntu z ukrytymi wadami. Dlatego tak ważnym etapem poprzedzającym kupno nieruchomości jest obsługa geodezyjna i techniczna. Wybierając YUZU ASSETS, unikniesz dodatkowych kosztów związanych z poszukiwaniem poszczególnych specjalistów i otrzymasz kompleksowe wsparcie przed podjęciem ostatecznej decyzji. Świadczona przez nas pomoc przy zakupie działki polega m.in. na sprawdzeniu map, decyzji, wymiarów gruntów. Kontrolujemy również stan techniczny budynków.

 

Zaprojektujemy wnętrza

 

Wsparcie YUZU ASSETS nie kończy się na zakupie nieruchomości – naszym klientom pomagamy również po realizacji transakcji. Oferujemy projektowanie wnętrz przy współpracy z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Dzięki temu Twój dom, mieszkanie lub inny lokal będzie wyróżniał się estetycznym wyglądem i optymalną funkcjonalnością. Pomagamy we wprowadzeniu w życie nawet najbardziej kreatywnych pomysłów z autorskim sznytem. Każdy stworzony przez nas projekt wnętrza to indywidualna i skoncentrowana na potrzebach klienta usługa.

 

Wspomożemy technicznie podczas remontu

 

W YUZU ASSETS zajmujemy się również obsługą remontów. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi ekipami wykończeniowymi. Malowanie ścian, układanie podłóg, wykańczanie łazienek i kuchni – wyręczamy właścicieli nieruchomości w czasochłonnych czynnościach technicznych. Dzięki nam możesz odebrać nieruchomość gotową do użytkowania – bez ryzyka utraty pieniędzy i czasu.