Preloader Close

Dofinansowanie dla firm

dofinansowanie dla firm
ZARZĄDZANIE I ROZWÓJ FIRM

Wsparcie finansowe dla przedsiębiorstw

Żadne przedsiębiorstwo nie powinno stać w miejscu, bo często jego przetrwanie wymaga nieustannego rozwoju i sporych nakładów finansowych. W początkowej fazie swojego rozwoju firma może borykać się z niedoborem kapitału. Zgromadzone środki oraz pożyczki bardzo często okazują się niewystarczające. Brak środków finansowych nie powinien być przeszkodą w realizowaniu działań, a firma w takiej sytuacji musi poszukać alternatywnych sposobów na zastrzyk gotówki. W YUZU ASSETS pomagamy uzyskać dofinansowanie dla firm.

 

Proponujemy różnego rodzaju rozwiązania, które pozwalają uzyskać niezbędne dla rozwoju firmy środki. Inwestujemy kapitał własny, a także pomagamy w znalezieniu inwestora. Dodatkowo służymy wsparciem w negocjacjach. Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz pomoc i doradztwo ekspertów, którzy znajdą wyjście z każdej niekorzystnej sytuacji, uwzględniając specyfikę Twojej działalności. W tym czasie Ty będziesz mógł skupić się w pełni na bieżącej i przyszłej strategii działania przedsiębiorstwa.

 

Znajdź źródło finansowania z YUZU ASSETS

 

Każda współpraca z klientem zawsze ma charakter indywidualny. Zespół YUZU ASSETS składa się z profesjonalistów, którzy pomogą zwiększyć szanse na pozyskanie dofinansowania. Przeanalizujemy również możliwości oraz potrzeby Twojej firmy i znajdziemy odpowiednie źródło finansowania. Posiadamy doświadczenie w kreowaniu marek i rozwoju firm w najróżniejszych branżach.


Udziały na sprzedaż


Sprzedaż udziałów jest jedną z metod pozyskania funduszy. To nic innego jak emisja nowych udziałów, która skutkuje
podniesieniem kapitału firmy. Służymy pomocą w znalezieniu wiarygodnej osoby, która będzie zainteresowana kupnem udziałów. Jesteśmy zawsze obecni podczas rozmów i negocjacji z potencjalnymi kupcami.